LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārsti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Arodveselības ārsts
Bražņevica Velga 30 2 14.00-16.00 (maksas)
Bērnu masiere
Zaķe Lilita 34 2 13.00-18.00(NVD) 18.00-19.00(maksas) 08.30-10.00(maksas) 10.00-15.00(NVD) 08.30-10.00(maksas) 10.00-15.00(NVD) 08.30-10.00(maksas) 10.00-15.00(NVD) 08.30-10.00(maksas) 10.00-15.00(NVD)
Bērnu neirologs
Dembovska Ināra 29 2 09.00-14.30 (NVD)
14.30-15.00 (maksas)
Dermatovenerologi
Muhenberga Marina 40 2 09.00-11.30 (NVD)
11.30-12.00 (maksas)
Doplerogrāfijas speciālists
Smilktiņš Gundars 7 1 09.00-16.00 (NVD)
Endokrinologi
Fjodorova Ārija 36 2 14.00-18.00 (NVD) 09.00-12.00(NVD) 13.00-17.00(NVD) 09.00-12.00(NVD)
18.00-19.00(maksas) 12.00-13.00(maksas) 17.00-18.00(maksas) 12.00-13.00(maksas)
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
9 2 jautāt reģistratūrā
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti
Ivanovska Tatjana 30 2 10.00-14.40 (NVD)
14.40-15.00 (maksas)
Fizioterapeiti
Baumeistare Krista 43 2 08.00-16.30 (NVD) 14.30-19.30 (NVD) 11.00-16.00 (NVD)
Taraseviča Tatjana 43 2 09.00-12.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas) 12.00-13.00 (maksas)
Velde Anitra 43 2 14.30-20.00 (NVD) 14.30-20.00 (NVD) 08.00-10.00 (NVD)
Ginekologi
Moskaļova Tatjana 44 2 15.00-18.30 (NVD) 09.00-13.00 (NVD) 13.30-18.30 (NVD)
Kardiologi
Zuzāns Ralfs 30 2 17.00-18.20 (NVD)
18.20-20.00 (maksas)
Ķirurgi
Kaju Olevs 2 1 16.30-19.30(NVD) (katra mēneša II un IV ceturtdiena)
Egils Lavendelis 2 1 16.00-19.00(NVD) (katra mēneša II un IV otrdiena)
Šestakova Marija 2 1 12.00-17.00 (NVD) 12.00-15.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas) 15.00-16.00 (maksas)
Narkologi
Kolobovs Dmitrijs 1 40 2 13.00-17.00
Neirologi
Smilktiņš Gundars 30 2 09.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
Spredzis Gunārs 40 09.00-11.00(maksas) 13.00-16.00(maksas) 13.00-16.00(maksas)
Oftalmologi
Ivanova Ina 45 2 14.45-17.00 (NVD)
Šmalija Marina 45 2 09.00-13.00 (NVD) 13.00-14.00 (maksas) 14.15-18.00 (NVD) 18.00-19.00 (maksas) 9.00-13.30 (NVD) 13.30-14.30 (maksas)
Otolaringologi
Bočkuna Jevgēnija 41 2 14.00-17.20 (NVD) 14.00-17.00 (NVD) 08.40-12.20 (NVD)
17.20-18.20 (maksas) 13.00-14.00 (maksas) 12.20-13.20 (maksas)
Mičule Vilhelmine 41 2 09.00-11.15(NVD) 09.00-11.15(NVD) 09.00-11.15(NVD) 14.00-16.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD)
11.15-12.00 (maksas) 11.15-12.00 (maksas) 11.15-12.00 (maksas) 16.00-17.00 (maksas) 16.00-17.00 (maksas)
Procedūru un vakcinācijas kabinets
24 2 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-18.00
14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.00
Traumatologi - ortopēdi
Matisons Juris 2 1 10.00-13.20 (NVD)
13.20-14.00 (maksas)
Simanovičs Edvīns 2 1 12.15-14.00 (NVD)
14.00-15.00 (maksas)
Urologi
Kirils Ivanovs 7 1 13.20-17.00(NVD)
17.00-17.20(maksas)
Kuļčickis Vitālijs 40 2 15.30-17.30(NVD)
1 - tikai maksas pakalpojumi
2 - jāprecizē reģistratūrā 67509640
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Centrālās laboratorijas filiāle
23 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Doplerogrāfija
Smilktiņš Gundars 7 1 09.00-16.00 (NVD)
Elektrokardiogrāfija (EKG)
39 2 14.00-16.00 (NVD) 16.00-17.30 (maksas) 11.00-13.00 (NVD) 13.00-15.00 (maksas) 09.00-11.00 (NVD) 11.00-13.00 (maksas) 14.00-16.00 (NVD) 16.00-17.30 (maksas) 09.00-11.00 (NVD) 11.00-13.00 (maksas)
Rentgenogrāfija
1 1 pēc pieraksta tālr. 67509640,67509641
Ultrasonogrāfija
Pučkovs Dmitrijs 7 1 16.00-18.15 (NVD) 18.15-19.00 (maksas) 08.00-11.00 (NVD) 11.00-12.00 (maksas)
Smilktiņš Gundars 7 1 09.00-14.00 (NVD)
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Grīnvalde Ludmila 7 1 Darba laikus jautāt reģistratūrā vai pa tālr.67509640
1 - tikai maksas pakalpojumi
2 - jāprecizē reģistratūrā 67509640
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Ģimenes ārstu prakses 2
Bogdanova Gaļina 48 1 09.00-13.00 15.00-19.00 10.00-14.00 15.00-19.00 1 10.00-14.00
Grigorenko Nataļja 46 1 14.00-18.00 08.00-12.00 15.00-19.00 8.00-12.00 1 08.00-12.00
Grīviņa Gita 49 1 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00 15.00-19.00 1 08.30-12.30
Kozaka Natālija 42 2 08.30-13.00 14.20-18.00 08.40-12.00 09.00-13.00 10.00-13.00
Rozenberga Dace 35 2 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00
Strazdiņa Ingūna 25 2 15.00-19.00 13.00-17.00 09.00-13.00 13.00-17.00 08.00-12.00
Talente Guntra 31 2 09.00-13.00 14.00-18.30 08.00-12.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Primārās aprūpes ārsti - internisti
Alupa Laila 32 2 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-18.00
Ozoliņa Mārīte 20 2 15.00-19.00 08.00-12.00 13.00-17.00 08.00-12.00 1 08.00-12.00
Vjakse Anete 22 2 15.00-19.00  09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 1 08.00-12.00
1 - bērnu diena
2 - privātprakses